TLS'ye Hoşgeldiniz


SEÇİM ve DESTEK
Makine yapanlara, yedek parça değiştirenlere, araştırma yapanlara ürün tedarik ediyoruz. Farkımız, ürünü/ürünleri biz seçip önerebiliyoruz ve bununla kalmayıp teknik destek veriyoruz. Bizden ürün alan müessesenin işinde başarılı olmasını sağlıyoruz.

  Sizlere daha iyi servis verebilmek için sadece personel eğitimi ve yedek parça stoğu değil, on-line hizmetlerimizi de güçlendiriyoruz.

Birmes Sanayi Sitesi
   C Blok No:5 Kat 1
   34953 TUZLA Istanbul
   T: +90 545 729 24 08
   T: +90 554 364 29 28
   T: +90 538 085 58 89
   


TLS Lazer Ürünleri

Yüksek tahsil ve 20 yıla yakın endüstriyel tecrübeye sahip şahıslar tarafından kurulan şirketimizin temel düşüncesi, müşterilerine her türlü teknik desteği sağlayabilmektir; büyük bir ticari organizasyon olmaktan ziyade işinin ehli personelden oluşan dinamik bir yapıya sahip olmaktır.

Bunun en önemli amacı fiyatlarımızı en alt limitlerde tutmak ve olası krizlerden etkilenmeden müşteri destek ve servisini en iyi şekilde verebilmektir. Destek ve kalitemizden kesinlikle taviz vermememiz şirketimizin ilkesidir.


Müşterilerimizin ağırlıklı kısmının OEM'lerin olması ve distribütörlüğünü yaptığımız uluslar arası şirketler ile çok yakın bir işbirliği içinde olmamız bu tabana ve ilkelerimize imkân vermektedir. Örneğin laboratuarların tamamen bize açık olması, TLS olarak istediğimiz testleri istediğimiz zaman yapabilmemiz, yaptırabilmemiz gibi..

Eğitimli personel, yedek parça stoku ve modern cihaz donanımları ile verdiğimiz ürünlerin yetkili servisiyiz. Amacımız 48 saat içinde servise başlamaktır.

Lazer konusunda kurs ve eğitim de veren şirketimiz, Türk sanayicisi ve araştırma/eğitim kurumlarına vermiş olduğu hizmetten mutluluk ve gurur duymaktadır.